Következő Esemény
Kadet kötöttfogású országos bajnokság
Budapest, Kruj Iván Sportcsarnok - 2017-10-28 10:30

U23-as világbajnokság
Már csak 29 nap!  
  

JELMAGYARÁZAT:
Megrendezésre kerülő versenyek
Versenykiírással rendelkező versenyek
Versenykiírással és eredménnyel rendelkező versenyek
Egyéb események



 Október 2017
 H  K  Sze  Cs  P  Szo  V
            1

Extraliga csapatbajnokság | odavágó - Soltvadkert, Bocskai út 6.

(10:30) 

2
3
4
5

NB II-es csapatbajnokság | Nyugati, B csoport, oda- visszavágó - Budapest, Megyeri út 13.

(17:00) 

6
7
8

Diák leány országos bajnokság - Kaposvár, Arany János u. 97.

(10:30) 

Serdülő leány országos bajnokság - Kaposvár, Arany János u. 97.

(10:30) 

9
10

Veterán-világbajnokság - 1. nap - Bulgária, Plovdiv

(08:00) 

11

Veterán-világbajnokság - 2. nap - Bulgária, Plovdiv

(08:00) 

12

Veterán-világbajnokság - 3. nap - Bulgária, Plovdiv

(08:00) 

13

Veterán-világbajnokság - 4. nap - Bulgária, Plovdiv

(08:00) 

14

Veterán-világbajnokság - 5. nap - Bulgária, Plovdiv

(08:00) 

Diák I-II. és serdülő szabadfogású területi bajnokság - Szerencs, Rákóczi út 100.

(10:30) 

Diák I-II. és serdülő szabadfogású területi bajnokság - Jászapáti, Vasút u. 2.

(10:30) 

U23-as kötött- és szabadfogású vb-válogató - Szigetszentmiklós, Szebeni út 81.

(10:30) 

Diák I-II. és serdülő szabadfogású területi bajnokság - Szigetszentmiklós, Szebeni út 81.

(10:30) 

15

Veterán-világbajnokság - 6. nap - Bulgária, Plovdiv

(08:00) 

Diák I-II. és serdülő szabadfogású területi bajnokság - Kaposvár, Arany János u. 97.

(10:30) 

Diák I-II. és serdülő szabadfogású területi bajnokság - Budapest, Kruj Iván Sportcsarnok

(10:30) 

Diák I-II. és serdülő szabadfogású területi bajnokság - Tatabánya, Gál István LTP 710.

(10:30) 

16
17
18
19

NB II-es csapatbajnokság | Nyugati, A csoport, oda- visszavágó - Érd, Velencei út 39-41.

(16:30) 

20
21

Kadet szabadfogású országos bajnokság - Kecskemét, Izsáki út 1.

(10:30) 

Kadet női országos bajnokság - Kecskemét, Izsáki út 1.

(10:30) 

Diák I. szabadfogású országos bajnokság - Szentes Jövendő utca 1.

(10:30) 

22
23
24
25
26
27
28

Kadet kötöttfogású országos bajnokság - Budapest, Kruj Iván Sportcsarnok

(10:30) 

29

Regionális tábor -

(00:00) 

NB II-es csapatbajnokság | Keleti, B csoport, oda- visszavágó - Túrkeve, József Attila út 23.

(13:00) 

NB II-es csapatbajnokság | Keleti, A csoport, oda- visszavágó - Túrkeve, József Attila út 23.

(13:00) 

30

Regionális tábor -

(00:00) 

31

Regionális tábor -

(00:00) 

         




Támogatóink