Következő Esemény
Edzői és bírói konferencia
MBSZ - 2019-01-19 09:00

Polyák Imre Emlékverseny
Már csak 35 nap!  
  

Serdülő szabadfogásban is az ESMTK diadalmaskodott

 Fotó: TD  Írta: Tollár Dániel  Feltöltötte: Tollár Dániel 
 2018-12-09
 nyomtatás  ajánlás
A szombati diák győzelem után vasárnap a serdülő korosztályban is bezsebelte a bajnoki címet az Erzsébeti SMTK Birkózó Szakosztálya (két hétvége alatt összesen hat csapatbajnoki címet szereztek). A fővárosiak óriási csatákat vívtak Miskolcon, a döntőben az Esztergomi BSE-t múlták felül 29-12 arányban. Az erzsébeti szakosztály ezzel kötött- és szabadfogásban megnyerte a 2018. évi diák és serdülő csapatbajnokságokat. A dobogó harmadik fokára ezúttal a Kertvárosi SE állhatott fel.

Bajnokcsapat: ESMTK
Edzők: Kliment László, Nagy József
Versenyzők: Vaskó Krisztián, Simon Bence, Ábele Péter, Mányik Dávid, Takács Zsolt, Kovács Olivér, Petenykó Viktor, Petenykó András, Kovács Bence, Zwick István, Vaszilcun Oleg, Ecseki József, Mészáros Róbert, Kekenj Norbert.
2. Esztergomi BSE
3. Kertvárosi SE
4. Kaposvári SI
5. FTC
6. Törökszentmiklósi BDSK
7. Dorogi NC
8. Diósgyőri BC
9. Újpesti TE
10. Tatabányai SC
11. Ceglédi VSE
12. Egri VSE
13. Orosházi BE


A helyosztók:

1-2: ESMTK - Esztergomi BSE 29-12
3-4: Kertvárosi SE - Kaposvári SI 26-14
5-6: FTC - Törökszentmiklósi BDSK 39-3

‘A’ elődöntő:
ESMTK - FTC 27-18
Kertvárosi SE - FTC 24-22
ESMTK - Kertvárosi SE 27-17

Az ‘A’ elődöntő végeredményei:
1. ESMTK 4 pont
2. Kertvárosi SE 2 pont
3. FTC 0 pont

‘B’ elődöntő:
Esztergomi BSE - Kaposvári SI 25-17
Kaposvári SI - Törökszentmiklósi BDSK 24-18
Esztergomi BSE - Törökszentmiklósi BDSK 28-6

A ‘B’ elődöntő végeredményei:
1. Esztergomi BSE 4 pont
2. Kaposvári SI 2 pont
3. Törökszentmiklósi BDSK 0 pont


A csoportmérkőzések végeredményei:

‘A’ csoport:
Esztergomi BSE - Dorogi NC 28-7
Esztergomi BSE - Orosházi BE 31-5
Dorogi NC - Orosházi BE 24-8

Az ‘A’ csoport végeredménye:
1. Esztergomi BSE 4 pont
2. Dorogi NC 2 pont
3. Orosházi BE 0 pont

‘B’ csoport:
Kaposvári SI - Újpesti TE 20-14

A ‘B’ csoport végeredménye:
1. Kaposvári SI 2 pont
2. Újpesti TE 0 pont

‘C’ csoport:
ESMTK - Egri VSE 30-5

A ‘C’ csoport végeredménye:
1. ESMTK 2 pont
2. Egri VSE 0 pont

‘D’ csoport:
Törökszentmiklósi BDSK - Tatabányai SC 19-13

A ‘D’ csoport végeredménye:
1. Törökszentmiklósi BDSK 2 pont
2. Tatabányai SC 0 pont

‘E’ csoport:
Kertvárosi SE - Ceglédi VSE 

Az ‘E’ csoport végeredménye:
1. Kertvárosi SE 2 pont
2. Ceglédi VSE 0 pont

‘F’ csoport:
FTC - Diósgyőri BC 22-20

Az ‘F’ csoport végeredménye:
1. FTC 2 pont
2. Diósgyőri BC 0 pont

A versenyen közreműködő bírók: Rögler Gábor (elnök), Kismóni János, Szántóné Csánó Zsófia, Jászkai Imre, Szarka Imre, Berde László, Kismóni Móric, Szilágyi György, Szenttamási Laura, Fék Szabolcs (versenyiroda), Tollár Dániel (versenyiroda).

Hírek  »



Támogatóink