Következő Esemény
Felnőtt szabadfogású minősítési verseny
Kaposvár, Arany János utca 97. - 2019-02-16 10:30

Polyák Imre Emlékverseny
Már csak 7 nap!  
  

U23-as női bajnokság, kadet kötöttfogású válogató Kaposváron

 Fotó: MG  Írta: Tollár Dániel  Feltöltötte: Tollár Dániel 
 2019-02-03
 nyomtatás  ajánlás
Igencsak népes mezőny gyűlt össze február 3-án, vasárnap a Kaposvári Városi Sportcsarnokban. Az U23-as női országos bajnokságra 47 hölgy mérlegelt, míg az év első kadet kötöttfogású minősítési versenyén 123 fiatal próbált szerencsét. A női bajnokságban a Honvéd duplázni tudott, a férfiak válogatóján pedig az ESMTK négy aranyat is bezsebelt.

A 2019. évi U23-as női bajnokok:
50 kg: Réczi Bianka (Tatabányai SC, edző: Turák Pál, Katona Géza)
53 kg: Faragó Nikolett (Községi SE Földes, edző: Tőzsér Sándor)
55 kg: Szekér Szimonetta (Budapesti Honvéd SE, edző: Hatos Gábor, Lévai Zoltán)
57 kg: Szél Anna (Orosházi SBK, edző: Ritter Diletta, Páli Sándor)
59 kg: Bognár Erika (Budapesti Honvéd SE, edző: Hatos Gábor)
62 kg: Németh Anna (Esztergomi BSE, edző: Brilla Gergő, Pápa Péter, Lévai Zoltán)
65 kg: Szabados Noémi (FTC, edző: Farkas Gábor)
68 kg: Felhő Viktória (Kiskunhalasi BC, edző: Csapi Antal)
72 kg: Fülep Zsuzsanna (Gyál, edző: Kiss Sándor)
76 kg: Elekes Emese (Vasas SC, edző: Wöller Gergő, Wöller Ákos)

Csapatpontverseny:
1. Budapesti Honvéd SE
2. Újpesti TE
3. FTC

A 2019. évi U23-as női országos bajnokság teljes eredménylistáját ITT lehet megtekinteni!


A kadet kötöttfogású minősítési verseny győztesei:
45 kg: Rafael Dániel (Ceglédi VSE)
48 kg: Zónai Zsolt (Orosházi SBK)
51 kg: Vitek Amadeusz (Budapesti Honvéd SE)
55 kg: Németh Milán (ESMTK)
60 kg: Domokos Dániel (ESMTK)
65 kg: Tösmagi Attila (ESMTK)
71 kg: Mezei József (Esztergomi BSE)
80 kg: Csörgő Áron (Bős, Szlovákia)
92 kg: Varsányi László (Budapesti Honvéd SE)
110 kg: Mohl Richárd (ESMTK)
+ 110 kg: Rézműves Patrik (Kaposvári SI)

Csapatpontverseny:
1. ESMTK
2. Budapesti Honvéd SE
3. FTC

A kadet kötöttfogású minősítési verseny teljes eredménylistáját ITT lehet megtekinteni!

A versenyen közreműködő bírók: Szél Dávid (elnök), Csík Annamária, Kajtán László, Szarka Imre, Kajtán Olivér, Kismóni Móric, Major Sándor, Várvédy Zsolt, Veszelszki Dániel, Kajtánné T. Hedvig (versenyiroda), Tollár Dániel (versenyiroda).

Hírek  »



Támogatóink