2023. december 6.
Megérkezett és ünnepélyes keretek között már át is vehette jogos tulajdonosa, Losonczi Dávid
a világbajnoki övet és aranyérmet.

2023. november 12.
Négy év után ismét NB I-es csapatbajnokságot rendeztek, amelyet a Budapesti Honvéd nyert meg,
megelőzve a második ESMTK-t és a harmadik Ferencvárost.

2023. október 31.
A felnőtt Európa-bajnok Takács Istvánnak köszönhetően egy bronzérmet, míg Tösmagi Attila révén egy ötödik helyezést szerzett
a magyar válogatott az év utolsó világversenyén, az U23-as világbajnokságon.

2023. szeptember 28.
Három érmet, köztük egy világbajnoki címet, valamint két olimpiai kvótát szerzett a magyar válogatott a belgrádi olimpiaik kvalifikációs világbajnokságon.

2023. szeptember 15.
Szabadfogású és női válogatottunk is betekintést engedett a világbajnoki felkészülésébe.

2023. szeptember 14.

Kőkemény felkészülést követően készen áll a belgrádi olimpiai kvalifikációs világbajnokságra a kötöttfogású válogatott.

2023. augusztus 25.
Négy érmet, köztük egy világbajnoki címet szereztek U20-as birkózóink a jordániai Ammánban, a nyár utolsó világversenyén.

2023. augusztus 5.
Több mint 500 versenyző tisztelgett Polyák Imre és Varga János emléke előtt a budapesti UWW-rangsorversenyen a BOK-csarnokban.
A magyar csapat négy aranyéremet is nyert a nemzetközi viadalon.

2023. július 25.
Tizennégy érmet nyertek U17-es és U20-as birkózóink a júniusi Európa-bajnokságokon.

2023. július 13.
Remek magyar eredmények születtek a kaposvári rendezésű U15-ös Európa-bajnokságon.

2023. május 13.
Mindhárom szakág országos bajnokságát a csepeli KIMBA-n rendezte a Ferencváros.

2023. április 10.
Az eddigi legnépesebb egyetemi országos bajnokságnak adott otthont a csepeli KIMBA, amelyen több sportvezető, egyetemi rektor is tiszteletét tette.

2023. április 4.
Magyarország rendezheti annak az U15-ös korosztálynak a 2023-as Európa-bajnokságát, amelyben tavaly szenzációs eredményeket ért el.
A júliusi kontinensbajnokságot megelőzően a válogatott edzőkkel, valamint az igencsak esélyes versenyzőkkel is váltottunk néhány szót.

2023. március 20.
Remekül sikerült a magyar válogatott számára az év első világversenye,
a bukaresti U23-as Európa-bajnokság, hiszen Szél Anna és Losonczi Dávid aranyérmet,
Szőke Alex ezüstérmet, míg Pók Karolina és Szabados Noémi bronzérmet nyert.

2023. február 24.
Kaposváron rendezik a 2023-as U15-ös Európa-bajnokságot.
Az olimpiai kvalifikációs világbajnokság az év legfontosabb versenye a felnőtt-válogatottak számára.
Fritsch Róbert kapta idén a Tóth Bendegúz-ösztöndíjat.
Együttműködési megállapodást kötött a Magyar Edzők Társaságával az MBSZ.